Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

HAKKIMIZDA


Faaliyete geçirdiği tüm projelerde, insan merkezli bir yaklaşımla ilerleyen BY Construction, tarihi bir yol bilerek gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilmek gayesi ile hareket etmektedir. BY Construction amaçları doğrultusunda yaptığı her işte mükemmeliyetçilik akımını benimsemiştir.

BY Construction projelerinde öngörülebilir, güvenilir ve işbirlikçi hizmetler sunmayı görev edinmiştir. Deneyimli kadrosu, gelişmiş makina parkı ve güçlenen mali yapısı ile firmamız; ulaşım ve konut projeleri, endüstriyel projeler, konteyner kent projeleri, baraj ve HES projeleri yapım sektörlerinde önemli bir rol almıştır.

Teknolojik yenilikleri takip edip, bu yenilikleri projelerinde başarılı bir şekilde uygulayarak, insan ve çevreye olan duyarlılığı ile tüm alanlarda her zaman daha ileriye gitmeyi hedefleyen BY Construction, titizlikle ve durmadan çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız, öncülük yapmak ve farklılaşmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.
 
 

 

 

 

 


                                                                    
 

                                                                                                                                FAALİYET ALANLARIMIZ
 
 
 
 
 
 

 
 

                                                                                                                                              GRUP ŞİRKETLERİ
 
 
 
 
 
 
 

©2018 - TES ARITMA VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ İNŞ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi